22 czerwca, 2026

Do zobaczenia Bibisiu…

Bibisia na początku podchodziła do ludzi z dystansem, ale kiedy zrozumiała że człowiek nie chcę zrobić Jej krzywdy to domagała się głaskania, bliskości i uwagi,

Dziękujemy za wspólny weekend! :)

Serdecznie dziękujemy za wszystkie odwiedziny w schronisku podczas minionego weekendu! Mimo że upał dawał się we znaki, nasi podopieczni mogli liczyć na odrobinę ochłody. Zraszacz

Nela tęskni. Bardzo tęskni…

„Ktoś tutaj był i był, a potem zniknął i uporczywie go nie ma.” – Wisława Szymborska Nela tęskni. Bardzo tęskni. Choć staramy się ją pocieszać,