Horacy w pracy!

Jak już zostało dziś ogłoszone, Szanowny Kot Horacy został mianowany na jakże prestiżowe stanowisko Kierownika Gajowej Salki Adopcyjnej. Znakomicie wywiązuje się ze swoich kocich służbowych obowiązków. Godziny pracy wypełnia tuląc się do Magdy i rozdając całusy, czym skutecznie dba o obniżenie poziomu stresu i wywołuje uśmiech.

Przeszedł wszystkie etapy rekrutacji. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej opowiedział o swoich kwalifikacjach, zainteresowaniach i planach na przyszłość.

Kwalifikacje: fakultet z miaudologii, kurs korzystania z kuwety, Przewodniczący Komisji w konkursie na Saszetę Roku, specjalizacja z rozkochiwania w sobie ludzi, Coach w szkoleniach „Jak zostać kocim misterem”, członek stowarzyszenia Body Positive „Kocie ciałko XXL”, podyplomówka „Jak oblepić ubrania ludzi kocią sierścią”.

Zainteresowania: tulenie się do ludzi, ocieranie się o nogi ludzi, podstawianie głowy do całowania, degustacja saszet. Słuchanie od ludzi : „Horacy jaki Ty jesteś cudowny”.

???? Plany na przyszłość –>> ZNALEŹĆ DOM, MIEĆ UKOCHANYCH LUDZI, BYĆ SZCZĘŚLIWYM I BEZPIECZNYM, SPAĆ PRZYTULONYM DO LUDZI.

Mamy nadzieję, że szybko spełnią się plany na przyszłość naszego cudownego Horacego. Przyjedźcie, poznajcie, pokochajcie! Horacy bardzo potrzebuje domku!
Kontakt w sprawie adopcji: Magda 730 540 162, Paulina 669 391 958

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *