Z nami na spacerze!

Nowością na tegorocznym Spacerze Gajowym będzie stanowisko groomerskie ???? Nasza Gosia z Hau Hau Fashion z chęcią odpowie na Wasze pytania i doradzi, jeśli macie problem z pielęgnacją swojego psa. Gosia, to dobry duch schroniska, która co wtorek doprowadza do ładu nasze psiaki. Dziękujemy Ci, że jesteś z nami ????

Na Spacerze Gajowym oczywiście nie może zabraknąć dwóch dżentelmenów czyli Jack&Dog. Jacek i Diego są ambasadorami naszego schroniska i szerzą wiedzę na temat bezdomności zwierząt w każdym zakamarku świata, do którego dotrą na swoim motorze. Jeśli chcesz porozmawiać z Jackiem na temat ich przygód, przybić piątkę z Diego, to zapraszamy!!!

Fanów motocykli informujemy, że swoją obecnością zaszczyci nas również Mosińskie Towarzystwo Motocyklowe. Przy okazji pragniemy Was zaprosić do Mosiny 23. czerwca, gdzie odbędzie się X Piknik Motocyklowy. Nas oczywiście nie może na nim zabraknąć ❤

Boisz się, że nie będziesz umiał pomóc swojemu przyjacielowi, gdyby coś się stało? Zastanawiasz się jak udzielić pierwszej pomocy psu lub kotu? Odpowiedź na te pytanie i wiele jeszcze innych odnajdziesz na stanowisku cisneklate – podaj łapę ????

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę od godziny 11????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *