Zapraszamy!!!

UWAGA UWAGA! Już 9 marca startuje event PRZYTUL PLUSZAKA, RATUJ BEZDOMNIAKA!
To wspólna akcja Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu promująca adopcję psów i kotów z naszego schroniska. Widzimy się 9 marca, między godziną 12 a 16 na terenie Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu. Naszym celem jest ratowanie zwierząt oraz promocja przemyślanych adopcji!
Startujemy o godzinie 12! O 12.30 uczniowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu przedstawią prezentację „Adopcja w nowoczesnym schronisku”. Między godziną 14 a 15 każda osoba chętna będzie mogła zasięgnąć porad behawioralnych u Wychowanie i szkolenie psów – tech.weterynarii Grzegorz Kałużny Od godziny 13 do 16 przygotowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje, a w śród nich:
– warsztaty z szycia maskotek z Jagoda nie porzeczka. Zapraszamy serdecznie na Jagodowe stoisko warsztatowe. Będą tam czekać na was gotowe wykroje kolorowych zwierzątek. Będziemy je wypychać kulką silikonową, następnie zaszyjemy otwór i nasza przytulanka gotowa. Koszt udziały w warsztatach to w zależności od wielkości maskotki od 10 do 20 zł.
– warsztaty z dekorowania ciasteczek;
– sesja fotograficzne z naszymi psami;
– sesja fotograficzna z maskotkami psów;
– wystawa gajowych fotografii z możliwością ich zakupu;
– stoisko naszego ambasadora Jack&Dog;
– stoisko Vika – artystycznie;
-stoisko z gajowymi gadżetami;
– Kawiarenka Pod Psem
– Cukierenka Pod Kotem
Wstęp oczywiście wolny ???? Z kim się widzimy w następną sobotę? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *