Bubuś

BUBUŚ ur 2020

Jeśli szukasz dużego i puchatego psa, który jest żywiołowy i przesympatyczny to Bubuś idealnie do Ciebie pasuje! Jest nie tylko piękny, ale i przemiły. Uwielbia głaskanie i czas spędzony z człowiekiem. Ma tyle futra, że ugrzałby się przy nim nie jeden człowiek, przytulając go do siebie. Jak wspomnieliśmy – to żywioł. Na pewno będzie potrzebował ruchu, długich spacerów i pracy, ponieważ ciągnie na smyczy. To bardzo miły pies, ale póki co jego waga wymaga dużej siły, by go utrzymać. Bubuś nie reaguje agresją w stosunku do innych psów, aczkolwiek gdyby miał zamieszkać z innym czworonogiem – konieczne będzie zapoznanie na terenie schroniska.

Szukamy dla niego domu, który go naprawdę pokocha. Bubuś został odebrany interwencyjnie. Był trzymany w malutkim kojcu zapomnianym przez świat. Teraz musimy mu razem zrekompensować jego przeszłość. Szukamy rodziny lub osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Ze względu na gabaryt Bubusia preferowany jest dom z ogrodem. Zapraszamy do schroniska by go poznać!

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju, tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Bubusiem, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA BUBUSIA

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *