Dżeki

Dżeki ur. 2015

Dżeki całe życie spędził na łańcuchu. Jego zachowanie przez ciągły stres i nieodpowiednie warunki zaczęło się zmieniać, zaczynał okazywać swą frustracje i napięcie, więc jego właściciel postanowił się go zrzec… Pierwsze tygodnie nie były dla niego łatwe. Był zdezorientowany i każdego od siebie odstraszał. Potrzebował czasu, żeby się przekonać do naszych opiekunów. 

Minęło trochę czasu, a Dżeki zmienił się diametralnie. Cieszy się na widok znanych mu osób. Wita nas merdając ogonem. Domaga się uwagi oraz pieszczot. Bardzo lubi długie spacery, których nigdg wcześniej nie doświadczał. Czy po raz pierwszy w życiu odetchnął z ulgą i poczuł się bezpiecznie?? 

Dla nowo poznanych osób nadal bywa szorstki i nieufny. Nie jest typem psa, który na każdą obcą osobę reaguje radośnie. Potrzebuje chwili, żeby zaufać i się otworzyć. Nie przeszkadza mu towarzystwo spokojnych suczek, czasami potrafi się również z nimi bawić, ale nadal jest to dla niego nowość. Za samcami raczej nie przepada…

Szukamy dla niego domu bez dzieci. Przyszły opiekun powinien kilkukrotnie przyjechać do schroniska w celu zapoznania z psiakiem. Jesteśmy przekonani, że Dżeki będzie wspaniałym przyjacielem i towarzyszem wielu wspólnych spacerów, gdy już całkowicie zaufa swojej nowej rodzinie.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Dżekim, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA DŻEKIEGO

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *