WIKTOR

WIKTOR, data urodzenia 2016

Wiktor jest w schronisku prawie trzy lata. Został oddany przez właścicieli, którzy sobie z nim nie radzili w kwietniu 2020 roku. Początki w schronisku były trudne, ale dziś Wiktor czuje się w schronisku o wiele lepiej.

Wiktor jest owczarkiem i potrzebuje domu, w którym poczuje się bezpieczny. Od jego przyjazdu do dnia dzisiejszego poczynił ogromne postępy. Teraz naszym celem jest znalezienie mu odpowiedniej osoby. To wyjątkowy pies o niewyobrażalnym potencjale szkoleniowym. Uwielbia ćwiczenia, komendy, tor agility – idealny pies do pracy. Długie spacery nie są dla niego problemem, uwielbia podczas nich węszyć i podziwiać okolice. W towarzystwie opiekunów, których zna czuje się komfortowo i potrafi korzystać z życia jak na psa przystało.

Wiktor nie lubi głaskania w okolicy głowy i szyi, prawdopodobnie źle sobie to kojarzy. Nie ufa również obcym. Osoba, którą zna i jej ufa może zrobić wszystko: podnieść go, wyczesać, zaprowadzić do gabinetu, a nawet zrobić zastrzyk. To dowód na to, że wystarczy odpowiednie podejście do zwierzaka, by ten poczuł się po prostu dobrze i nie miał powodów, by „szczerzyć zęby”.

Dla Wiktora szukamy rodziny, w której nie ma małych dzieci. Preferowany dom z ogrodem. Wiktor raczej nie sprawdzi się jako mieszkaniec w bloku. To sporych rozmiarów pies, który gdy nawiąże się z nim relacje – z pewnością obdarzy równie sporym uczuciem.

Niegdyś źle prowadzone psy, skrzywdzone i oddane – potrzebują często trochę więcej czasu, by zaufać. Niech to nie będzie powód dla którego Wiktor spędzi resztę życia w schronisku. On naprawdę zasługuje na dom. Więcej na temat Wiktora opowie Grzegorz – skontaktuj się. Być może to właśnie na Ciebie czeka ten pies…

Kontakt w sprawie adopcji: Grzegorz tel. 605 919 696

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Wiktorem, możesz to zrobić za pomocą przelewu:
Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA WIKTORA, https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *