Chester

UWAGA GROŹNY DOBERMAN?!? Być może był groźny, gdy jeszcze chciało mu się żyć. W momencie interwencji to był wrak psa. Skóra i kości ale grunt, że uszy obcięte żeby ludzie się bali. Kojec niesprzątany od tygodni, brak kropli wody. Przecież nie ma upałów więc nie potrzebna.

Ten pies miał dopiero 9 lat, a wyglądał na wiele więcej… Miał liczne odleżyny, problemy skórne oraz znaczną niedowagę. Wciąż się zastanawiamy jak ktoś mógł patrzeć na taki widok codziennie i nie widzieć w tym żadnego problemu? Czy niektórzy ludzie są aż tak obojętni na cierpienie innych?

Apelujemy do tych, którzy są empatyczni i przejmują się czworonogami. Reagujcie! Zgłaszajcie złe traktowanie do schronisk/fundacji/na policję. Zgłoszenia zawsze są anonimowe! Nie musicie się bać, że ktoś się o tym dowie. Być może to dzięki Waszej reakcji kolejne skrzywdzone zwierzę zyska szanse na lepsze życie!

Horror psa skończył się po 9 latach. Dziś Chester – mieszkaniec Krakowa – ma raj! A kot ze zdjęcia to jeden z jego wielu zwierzęcych przyjaciół. Chester wegetował i umierał z głodu w kojcu. Warto zawalczyć o każdego psa! Warto próbować! 

Nasza MISJA – INTERWENCJE I RATOWANIE ŻYCIA → https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj

Naprawdę warto pomagać! Setki, może nawet tysiące zwierząt, czeka na naszą pomoc. Interwencje możecie zgłaszać pod numerem telefonu 793 100 276 lub adresem e-mail: interwencje.gaj@gmail.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *