Rambo

Rambo – duży, czarny kundelek zamknięty w małym kojcu, gdzieś na tyłach, nigdy nie wypuszczany, po prostu zapomniany… Scenariusz który w dużej mierze niestety nadal jest bardzo często spotykany na wsi (i nie tylko). Dlaczego tak jest?! Dlaczego ludzie w ogóle mają zwierzęta, skoro nie zamierzają o nie dbać?! To pytanie powtarzamy sobie niemal codziennie. Na szczęście Rambo udało nam się uratować z tego koszmaru! 

W schronisku staraliśmy się wynagrodzić mu długie lata spędzone w „klatce”. Zabieraliśmy na długie spacery i zabawy na psim wybiegu – pokochał bieganie za piłką ♥, dbaliśmy o odpowiednią dietę i przede wszystkim został porządnie przebadany. Szczególną uwagę poświęcić trzeba było oczom oraz stawom. Rambo to niesamowity pies, który w schronisku skradł serce wielu opiekunom, wolontariuszom i odwiedzającym. 

Trafił do nas w 2018 roku. Był z nami aż do lutego 2020. Dokładnie 23 lutego, w wyjątkową dla wielu niedzielę, Rambo pojechał do domu.

I co? Jest PRZESZCZĘŚLIWY! Z kojcowego psa stał się kanapowym przyjacielem rodziny. Jest kochany, przytulany, odpowiednio traktowan, jeździ z rodziną na wakacje. Obejrzyjcie sami jego szczęśliwy żywot na zdjęcia w fotogalerii poniżej! 

Bardzo dziękujemy za opiekę nad Rambo. Za to, że stworzyliście dla niego dom, za serce, zaangażowanie i czystą, bezwarunkową miłość. Jesteście Kochani!!! 

Kochani! Naprawdę warto pomagać. Setki, może nawet tysiące zwierząt, czeka na naszą pomoc. Nie bójcie się zgłaszać nieodpowiedniego traktowania zwierząt. Wasze nazwisko nie musi być nigdy wykorzystane. Ważne jest, by dać im szanse na nowe życie ♥

Interwencje możecie zgłaszać pod numerem telefonu 793 100 276
lub adresem e-mail: interwencje.gaj@gmail.com

Prosimy również każdego komu nie jest obojętne życie psów

odebranych interwencyjnie, o nawet niewielka wpłatę. Dla nich to ratunek!

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364

lub tutaj https://www.ratujemyzwierzaki.pl/gajoweinterwencje

Pozdrawiamy i działamy dalej! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *