Persi

Maleńka, piękna Persi. Dziś postaramy się podzielić jej historią. Jak każda interwencyjna opowieść – należy do trudnych. Persi żyła ze swoim 'właścicielem’, przywiązana łańcuchem do dziury w budynku. Dość popularny zamiennik budy na wsiach. Jej 'pan’ nie widział problemu w sposobie trzymania psiny. Przecież łańcuch był długi, a jedzenie i wodę miała w jednym garnku… Co prawda były to pyry z deszczówką, ale… ’ przecież były’. 

Przerażający jest fakt, że osoby trzymające psy w takich warunkach nie widzą w tym nic złego. Persi była mocno wylękniona. Bała się własnego cienia. Ten kawałek budynku i gar to było całe jej życie… Widząc brak jakichkolwiek możliwości na poprawę jej bytu, zapadła decyzja o odbiorze. I w tym momencie rozpoczął się dla niej nowy rozdział w życiu. Na do widzenia Persi ugryzła 'właściciela’ w rękę. Czyżby mała czułość na pożegnanie?! Spójrzcie w jakich warunkach żyła. 

Na początku pobytu w schronisku Persi bardzo się bała. Nie potrafiła się odnaleźć w nowej sytuacji. Jednak dzięki pracy pracowników oraz wolontariuszy, z dnia na dzień było coraz lepiej ♥ Psina w schronisku była również pod opieką Łaciatego Stada, czyli niesamowitych opiekunek schroniskowych wypłoszy. Po kilku tygodniach Persi stała się uroczą suczką, proszącą o głaskanie i przytulającą się przy każdej okazji ♥♥♥
Pewnego pięknego dnia wypatrzyła ją Ola. Niedawno Persi została zaadoptowana. Dziś jest już szczęśliwa, korzysta z wygód i przyjemności ze swoją prawdziwą rodziną. ♥ Poniżej krótka fotorelacja naszych szczęśliwców! 

Kochani! Naprawdę warto pomagać. Setki, może nawet tysiące zwierząt, czeka na naszą pomoc. Nie bójcie się zgłaszać nieodpowiedniego traktowania zwierząt. Wasze nazwisko nie musi być nigdy wykorzystane. Ważne jest, by dać im szanse na nowe życie ♥

Interwencje możecie zgłaszać pod numerem telefonu 793 100 276
lub adresem e-mail: interwencje.gaj@gmail.com

Prosimy również każdego komu nie jest obojętne życie psów

odebranych interwencyjnie, o nawet niewielka wpłatę. Dla nich to ratunek!

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364

lub tutaj https://www.ratujemyzwierzaki.pl/gajoweinterwencje

Pozdrawiamy i działamy dalej! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *