Homer

W styczniu zeszłego roku nasi inspektorzy pojechali na interwencje pod pewien adres. Co się okazało, nie tylko adres ze zgłoszenia jej potrzebował. U sąsiadów również rozgrywały się psie dramaty. Inspektorzy usłyszeli psie popiskiwanie w krzakach, a po chwili ich oczom ukazał się nieprzyjemny widok brudnego kojca i bardzo zaniedbanych psów, które domagały się uwagi człowieka. Były to Homer i Napoleon – dwa malutkie psy. Kojec wyglądał strasznie. Błoto, odchody, oczywiście brudne gary, brak wody, pożywienia. Brak słów… Sami oceńcie.

Efektem interwencji było odebranie psów. W momencie wyjazdu z posesji zaczęło się ich nowe życie. Dziś skupimy się na Homerze, historię Napoleona (drugiego pieska) możecie już znaleźć w zakładce „interwencje”. Do Gaju przyjechał ostatniego stycznia (zdjęcie po przyjeździe do Gaju↓). 

W schronisku został odrobaczony, zaszczepiony oraz przebadany. Musiał również zostać porządnie wykąpany oraz ostrzyżony. W Gaju na szczęście nie zagrzał miejsca na długo, w marcu szczęśliwie zamieszkał ze swoją nową, prawdziwą rodziną. Zyskał imię Jacuś. Dziś jest szczęśliwym kanapowcem i nawet ma psią siostrę. Często dostajemy zdjęcia z domu psiaka z pozdrowieniami. 

Serdecznie dziękujemy za opiekę nad Jacusiem. To kolejna historia, która utwierdza nas w przekonaniu, że warto walczyć o zapomniane i zaniedbane psy! Dlatego nie bójcie się reagować. Być może nie zmienimy całego świata, ale będziemy się starać ♥

Interwencje możecie zgłaszać pod numerem telefonu 793 100 276
lub adresem e-mail: interwencje.gaj@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *