Ognik

Ognik to piesek odebrany interwencyjnie w miejscowości Ogieniowo, w powiecie śremskim – stąd jego imię. Wyjazd na interwencję do Ogieniowa zapamiętamy pewnie na długo. Po raz kolejny spotkaliśmy się ze sporym zaniedbaniem w stosunku do zwierząt. Ognik był zamknięty na niewielkiej przestrzeni między działkami, zabudowaniami. Nie dość, że za siatką, to jeszcze na łańcuchu. Miał rozlatującą się budę, brak wody, ciężki łańcuch. Wszędzie bałagan i odchody. Miejsce było naprawdę strasznie zaniedbane. Strasznie… Zobaczcie sami. 

Ognika początki w schronisku nie był łatwe. Po jego zachowaniu można było wywnioskować w jaki sposób był traktowany. Ale w końcu zaufał nam i zrozumiał, że nic złego go z naszej strony nie spotka. Ognik zaczął wychodzić na spacery z odwiedzającymi, miał również swoich psich przyjaciół w schroniskowym kojcu. U nas rozpoczął nowe życie. Ale naszym celem było oczywiście znalezienie dla niego domu, nie pozostanie w schronisku. 

Pewnego pięknego dnia do Ognika uśmiechnał się los. Pojechał do domu. Prawdziwego domu, w którym jest członkiem rodziny, ma miłość, ciepło, opiekę. Bardzo dziękujemy opiekunom Ognika za wszystko co dla niego robią. Jesteśmy bardzo wdzięczni, a widok jego zdjęć na kanapie przypomina nam, że dla takich chwil warto żyć! Kolejne psie życie zostało uratowane! 

Kochani! Naprawdę warto pomagać. Setki, może nawet tysiące zwierząt, czeka na naszą pomoc. Nie bójcie się zgłaszać nieodpowiedniego traktowania zwierząt. Wasze nazwisko nie musi być nigdy wykorzystane. Ważne jest, by dać im szanse na nowe życie ♥

Interwencje możecie zgłaszać pod numerem telefonu 793 100 276
lub adresem e-mail: interwencje.gaj@gmail.com

Prosimy również każdego komu nie jest obojętne życie psów

odebranych interwencyjnie, o nawet niewielka wpłatę. Dla nich to ratunek!

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364

lub tutaj https://www.ratujemyzwierzaki.pl/gajoweinterwencje

Pozdrawiamy i działamy dalej! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *