ZAPRASZAMY W TEN WEEKEND DO GAJU!
Bo graMY RAZEM do końca świata i jeden dzień dłużej! ❤️
💪🏼 Łączymy siły z WOŚP – bo pomaganie nie ma granic!
MY i nasze zwierzaki dla DZIECI! 💞
Razem możemy zrobić coś naprawdę dobrego…
•••
❤️ Wesprzyj WOŚP stacjonarnie w naszym schronisku!
Kiedy?
🟢 Niezmiennie podczas weekendowych odwiedzin – spacerków w soboty oraz niedziele.
Godzina 11:00–15:00 bez zapisów!
🐕🐈🐾
💰 Skarbonka już na Was czeka!
💻 Albo wirtualnie poprzez eSkarbonkę na stronie:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/kepobedaky
•••
‼️ Wielki finał odbędzie się 25 stycznia 2026 roku!
Do zobaczenia!
🎉 SieMA! 🎉