Ringo

Ringo ur 2014

Ringo został odebrany interwencyjnie razem z innym psiakiem. Warunki, w których żyły zwierzęta były tragiczne. W naszym schronisku Ringo otrzymał szansę na nowe życie i zrobimy wszystko, aby to życie zakończyło się szczęśliwą adopcją.
Jest trochę nieśmiały w stosunku do obcych, ale gdy do kojca idzie po niego znajoma osoba – merda serdecznie ogonem, czeka na przytulasy i głaskanie. Ringo bardzo lubi spacerować. Ładnie chodzi na smyczy, lubi węszyć, a na spacerze nie zwraca szczególnie uwagi na inne psy. Można powiedzieć, że podczas wędrówki jest w swoim świecie, albo po prostu nadrabia stracony czas i chce zapamiętać każdy kawałek ścieżki ????
W stosunku do innych psów Ringo nie wykazuje agresji, ale oczywiście gdyby miał mieć psiego towarzysza, konieczne będzie zapoznanie na terenie schroniska. Ze względu na jego nieśmiałość, potencjalny adoptujący musiałby odwiedzić pieska kilka razy, by ten bliżej go poznał i mu zaufał.
Serdecznie zapraszamy!

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko tel. 661 222 200
Olga (technik weterynarii) tel.  730 540 161

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Ringo, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA RINGO

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *