Lisia & Biszkopt

Lisia & Biszkopt, ur 2015

Dwa drobne psiaki, które zostały znalezione w miejscowości Błociszewo (gmina Śrem). W schronisku mieszkają razem i „bardzo są za sobą”. Są dla siebie wsparciem i obserwując je chodzące za sobą krok w krok, nie mamy serca ich rozdzielać. Być może razem mieszkały? Nie znamy ich przeszłości, możemy tylko gdybać.

Psiaki były wyłapane na terenie posesji, na którą weszły. Nie było to łatwe, ponieważ nie pozwalały do siebie podejść, sparaliżowane obecnością człowieka. Dziś jest już lepiej. Cieszą się na nasz widok, merdają ogonem i nawołują, by zwrócić na nie uwagę. Uwielbiają wspólne spacery po lesie. Dość dobrze radzą sobie na smyczy. Czasem trzeba dobrze się orientować, by się nimi nie zaplątać, ale spacer jest przynajmniej wesoły. Są bardzo ciekawe i lubią węszyć. Jak to małe psiaki – obszczekują inne czworonogi napotkane na spacerach, ale jak widać po nich – potrafią nawiązać więź z czworonogiem.

Marzy nam się dla tej dwójki wspólny dom. Wiemy, że będzie to bardzo trudne, by wyadoptować je wspólnie, ale MUSIMY SPRÓBOWAĆ! By adoptować tę niesamowitą dwójkę, będzie trzeba kilka razy przyjechać do piesków, by zdobyć ich zaufanie.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju, tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Lisią i Biszkoptem, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA LISI I BISZKOPTA

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *