STERYLIZACJA KOTÓW WOLNO ŻYJĄCYCH

???????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ????????????Ó???? ???????????????????? Ż????????Ą????????????????. Każdego roku rodzi się tysiące niechcianych miotów zarówno psich jak i kocich. Zwierzęta te w najlepszym przypadku trafiają do schroniska w najgorszym wyrzucane są na pola, śmietniki, zabijane są albo kończą w worku z cegłą gdzieś na dnie jeziora czy rzeki. Odpowiedzią na te i podobne sytuacje jest sterylizacja/kastracja zwierząt.

Razem z Fundacją Zwierz ruszamy z akcja ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ????????????Ó???? ???????????????????? Ż????????Ą????????????????. Akcja organizowana jest ze środków własnych, nie gminnych. Jeśli dokarmiasz koty wolnożyjące, które wymagają wykonania zabiegu sterylizacji czy kastracji odezwij się do nas!! Liczba miejsce ograniczona!

Osoba, która otrzyma sfinansowanie zabiegu odpowiedzialna będzie za wyłapanie oraz przetransportowanie kota do wskazanej kliniki. Istnieje możliwość wypożyczenia ze schroniska klatki łapki Kontakt: ☎ 730 540 162

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *