Dizel

DIZEL ur 2013

Dizel to nieduży piesek na krótkich łapkach, oceniony na urodzonego w 2013 roku, który błąkał się po miejscowości Pucołowo (w gminie Śrem). Na tylnej łapie miał dużego guza, który oczywiście został zoperowany. Dizel jest bardzo spokojnym pieskiem. Mieszka w schronisku w pokoju pracowników wśród innych psiaków, z którymi w większości się dogaduje. Jest grzeczny, praktycznie większość dnia przesypia i rzadko szczeka. Pozwala bez problemu brać się na ręce. Na spacerze dosłownie tupta sobie z łapki na łapkę. To przemiły przyjaciel, który lubi głaskanie i jest szczęśliwy, gdy ktoś zwróci na niego uwagę.

Szczerze musimy napisać, że wszystkim nam serce pęka na widok takiego smutaska w schronisku. Mamy nadzieję, że jak najszybciej znajdzie swój dom. Taki, który go naprawdę pokocha i się nim zaopiekuje. Czy wymagamy tak wiele? Dobre jedzonko, miękkie legowisko, no i MIŁOŚĆ…

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju, tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Dizlem, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA DIZLA.

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *