Biedronka

Biedronka ur 2019

Biedronka to wielki wulkan energii. Kto zna specyfikę rasy ten powinien wiedzieć, że psy w typie labradora są szczeniakami przynajmniej do szóstego roku życia. Biedronka cały czas zachowuje się jak szczeniak. Wszędzie jej pełno, wszędzie chciałaby być, każdego chciałaby wylizać i obskoczyć. Żywiołem Biedronki jest kopanie. Jeśli potrzebujesz pomocnika do przekopania ogródka, to ona będzie idealna. Niestety nie do końca zdaje sobie ona sprawę ze swoich gabarytów i to czasami może być denerwujące, ale uwierzcie ma to w sobie swój urok.

Bez problemu odnajdzie się zarówno jako towarzysz osoby samotnej, jak i rodziny z dziećmi. Jeśli chodzi o stosunek do innych psów, to bywa różnie. Na pewno nie polecimy jej do domu ze spokojnym, bądź dużo mniejszym psem. Wiadomo, że jeśli będzie miała mieć w domu psiego towarzysza, to konieczne będzie ich wcześniejsze zapoznanie na terenie schroniska.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju, tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Biedronką, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA BIEDRONKI

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *