Bąbel

Bąbel ur 2014

Bąbel to malutki piesek, który został odebrany interwencyjnie ze złych warunków. Całe życie pełnił rolę dzwonka, jego jedynym zadaniem było szczekanie. Z samcami może mieć problem z porozumieniem, z suczkami mogłoby być lepiej. Oczywiście gdyby miał mieć psią towarzyszkę, konieczne będzie zapoznanie na terenie schroniska. 

Po przyjeździe do schroniska był bardzo przewrażliwiony na dotyk wokół szyi – teraz jest już o wiele lepiej. Bąbel nauczył się chodzić na smyczy. Jest wesołym, pełnym energii psem. Dziś ten uroczy maluch niewiele potrzebuje do szczęścia. Trochę spacerków, ciepły kocyk, pełną michę. W swoim kojcowym życiu był przedmiotem. Dziś szukamy dla niego domu, który pokocha go i sprawi, że będzie szczęśliwym psem, a nie dzwonkiem w śmierdzącym i brudnym kojcu… Polecamy go do domu ze starszymi dziećmi, dla starszych osób, które chciałyby trochę z Bąbelkiem pospacerować. Wolelibyśmy by nie trafił do domu z małymi dziećmi. 

Zapraszamy do schroniska, przedstawimy Wam tego okruszka i pójdziemy razem na spacer! ♥

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju, tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Bąblem, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA BĄBLA

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *