Ivan

IVAN ur 2019

Gdy wybuchła wojna na Ukrainie, dzięki pomocy dobrych serc, udało nam się uratować kilka psów z zaatakowanego regionu – w tym właśnie Ivana. Jest dużych rozmiarów psem w typie północniaka, który na w sobie mnóstwo energii do zabawy. Kocha długie spacery: łąki, lasy, cała okolica schroniska została na pewno przez niego zwęszona. Cudownie czuje się na wybiegu – koniecznie w towarzystwie opiekuna, który będzie się z nim bawił piłkami lub szarpakami. Po szaleństwach obowiązkowe przytulasy!!! Ivan naprawdę uwielbia się przytulać, a że jest naprawdę duży to są zawsze największe przytulasy!!! :)))

Szukamy dla Ivana domu, który lubi aktywnie spędzać czas. Bez wątpienia będzie z Wami również wylegiwał się na kanapie, ale pod warunkiem, że najpierw wyciągnie Was na długi spacer i że zapewnicie mu odpowiednią dawkę zabawy 🙂 Ivan lubi bawić się z łagodnymi suczkami. Miał już w schronisku kilka przyjaciółek, ale obecnie wszystkie zostały wyadoptowane. Także mógłby zamieszkać z psinką, z tym że czworonogi musiałyby się najpierw poznać w Gaju. W stosunku do samców Ivan bywa różny, aczkolwiek w środowisku schroniska jest to dość często spotykana obserwacja.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta tel. 514 071 493, Schronisko dla zwierząt w Gaju tel. 661 222 200 

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Ivanem, możesz to zrobić za pomocą przelewu: 

Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA IVANA

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *