SHYVANA

Shyvana ur 2010

Shyvana została przywieziona przez Straż Miejską. Została wyłapana na terenie Śremu. Jej stan był bardzo kiepski. Byc może wałęsała się dłuższy czas. Była bardzo chuda i zaniedbana. Dziś to zupełnie inna psina. Radosna, uśmiechnięta, o pięknym wyglądzie. 

Shyvana kocha człowieka. Uwielbia wspólne spacery, wtula się, podaje łapę, całą soba pokazuje, że chce być blisko. Jest dość energiczna. Czasami zastanawiamy się czy ona zdaje sobie sprawę ze swojej masy:)) 

Niestety zupełnie nie toleruje innych czworonogów. Jej niechęć w stosunku do nich nie daje nam nadziei na to, że zaprzyjaźni się z jakimkolwiek psem. Na szczęście nie przekierowuje agresji w stosunku do psów na człowieka. Na spacerze po prostu trzeba uważać i nie zbliżać się do innych psów. 

Opis psa dotyczy zachowania w schronisku. Należy pamiętać, że zachowanie psa może się zmienić w domu. 

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju tel. 661 222 200

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Shyvaną, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA SHYVANY, https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *