KAJTEK

Kajtek ur 2019

To charciej budowy pies pełen energii, którą chciałby spożytkować na spacery i  bieganie. Poprzedni właściciele zaniedbywali jego potrzeby, trzymając go zamkniętego w niewielkim pomieszczeniu. Kajtek nie został nauczony tego, jak trzymać swoją energię w ryzach. Uczy się wszystkiego w schronisku, w czym pomaga mu fakt, że jest niezwykle pojętny i chętny do współpracy. Szybko zapamiętuje, że entuzjastyczne skakanie nie przynosi oczekiwanego efektu i lepiej jest stać twardo na ziemi. Potrafi też wyciszyć się w swojej budzie.

Kajtek bardzo potrzebuje swojego miejsca na ziemi i człowieka, który nim pokieruje i pokaże granice. Dobrym partnerem dla niego będzie osoba aktywna. Człowiek, który zechce wziąć do siebie tego wrażliwego chłopaka, powinien wcześniej odwiedzić go kilkukrotnie w schronisku, aby się z nim zapoznać i zbudować podstawę wzajemnego zaufania.

Kajtek nie powinien zamieszkać w domu z dziećmi.

Kontakt w sprawie adopcji:  Grzegorz tel. 605 919 696

Jeśli chcesz nam pomóc w opiece nad Kajtkiem, możesz to zrobić za pomocą przelewu: Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju, Gaj 56 D, 63-100 Śrem, nr konta 84 1240 6902 1111 0010 6705 8364 lub za pośrednictwem formularza paypal biuro@schroniskogaj.pl, koniecznie z dopiskiem DLA KAJTKA, https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskogaj

Przekaż 1,5% dla Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju – KRS 0000603486

Opis psa dotyczy zachowania zwierzęcia w schronisku. Należy pamiętać ze zachowanie psa może się zmienić w domu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *